Про нас

Основним документом, що підтверджує право роботи медичного центру, є Ліцензія Міністерства охорони здоров’я України на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю терапевтична стоматологія, стоматологія, ортопедична стоматологія, хірургічна стоматологія, ортодонтія, рентгенологія; за спеціальністю молодшого спеціаліста з медичною освітою: сестринська справа.
Основним напрямком діяльності клініки є забезпечення високотехнологічного лікування та діагностики захворювань, це - територія якісного європейського стоматологічного обслуговування. Девізом і пріоритетом роботи фахівців клініки є індивідуальний підхід до вирішення проблеми кожного клієнта, з використанням виключно новітніх і перевірених методик стоматологічних послуг.
Співробітники клініки систематично проходять курси підвищення кваліфікації, забезпечуючи можливість роботи з новітніми матеріалами, розробками і техніками, для отримання ефекту не тільки якісних, але і безболісних лікувальних процедур.
Одним із основних видів діяльності стоматологічного кабінету, є робота рентгенкабінету, що виконується з використанням джерел іонізуючих випромінювань (далі - ДІВ), з проведенням інтраоральних знімків.
Інтраоральна рентгенографія – найбільш поширений тип одержання рентгенівських знімків. За допомогою рентгенівських променів можна отримати максимум детальної інформації, а стоматолог може розпізнати карієс, перевірити стан кореня зуба і навколишнього його кістки, а також здійснювати моніторинг загального стану зубів і щелепної кістки.
Необхідність використання ДІВ в сучасній медицині обґрунтовано тим, що променева діагностика залишається одним із провідних методів, який дає можливість отримати найбільш повну та достовірну інформацію в мінімальні строки.