ЗАПАЛЬНІ ПРОЦЕСИ ДЕСНИ. ГІНГІВІТ. ПАРОДОНТИТ.

Красива посмішка завжди привертає до себе погляди, а здорові зуби надають впевненість і підвищують вашу самооцінку. Відсутність навіть одного зуба викликає збентеження, змушуючи людей приховувати посмішку. Простір, створений відсутніми зубами, призводить до зміщення інших, а також може ускладнювати правильну мову або прийом їжі. Лікарі стоматологічної клініки Before & After з розумінням ставляться до труднощів, які можуть виникнути через відсутність зубів. Для створення здорової посмішки ми пропонуємо стоматологічні послуги, спрямовані, як на попередження втрати і збереження зубів, так і на відновлення вже втрачених. Один з методів заміни відсутнього зуба - хірургічна імплантація - це єдина процедура, яка замінює ваш втрачений корінь і зуб, оскільки протези і мости замінюють тільки видиму частину зуба.
Так, що таке зубні імплантати? Імплантати найбільш близькі до природних зубів. Вони дозволяють вам жити так, як ви хочете - впевнено їсти, посміхатися, сміятися, розмовляти, цілуватися і насолоджуватися усіма вашими повсякденними справами, не турбуючись за свої зуби. Думайте про імплантати, як про штучні зубні корені, схожі за формою на гвинти. Вони встановлюються в щелепну кістку (a). Кістка та метал будуть зливатися разом в процесі остеоінтеграції, створюючи міцну кореневу систему для прикріплення одного або декількох штучних зубів, які називаються коронками. Роз'єм - відомий як абатмент (b) - поміщається поверх зубного імплантату, щоб утримувати і підтримувати ваші коронки. Коронки виготовляються індивідуально, для максимальної відповідності вашим зубам (c).image description

Сучасні імплантати успішно використовуються вже понад 30 років. Це самі надійні пристрої для підтримки заміни зубів, і, що ще краще, завдяки їм, нові зуби відчувають, виглядають і функціонують природним чином. Зубні імплантати - єдиний варіант реставрації зубів, який зберігає природну кістку, фактично допомагаючи стимулювати ріст кісток. Важливо! При виконанні висококваліфікованими та досвідченими стоматологами-імплантологами стоматологічної клініки Before & After операція по імплантації зубів є однією з найбезпечніших і передбачуваних процедур в стоматології. Вибираючи сертифікованого імплантолога клініки Before & After, ви можете бути впевнені, що обираєте фахівця з освітою, навчанням, досвідом і навиками для оцінки ваших потреб, розробки індивідуального плану лікування і його успішного виконання. Ви заслуговуєте на природну і здорову усмішку!