ГІГІЄНА ПОРОЖНИНИ РОТА.ПРОФЕСІЙНЕ ЧИЩЕННЯ ЗУБІВ

ГІГІЄНА ПОРОЖНИНИ РОТА.
ПРОФЕСІЙНЕ ЧИЩЕННЯ ЗУБІВ.
Процедура гігієни порожнини рота допомагає запобігти руйнуванню зубів і пародонтозу. Зубний наліт, липка плівка з бактерій і продуктів харчування, яка утворюється на зубах, створює кислоти, тому необхідна професійна гігієнічна чистка зубів, інакше, вона повільно роз'їдає і руйнує захисну поверхню емалі зубів, формуючи отвори (карієс). Наліт також дратує ясна і може привести до їх захворювання (пародонтоз) і втрати зуба. Чищення зубів зубною ниткою і щіткою дозволяє видалити наліт з зубів, в той час як антисептичні рідини для полоскання рота вбивають деякі бактерії, запобігаючи наліт. Фтор (що знаходиться в зубній пасті, питну воду, або стоматологічному лікуванні), також допомагає захистити зуби, укріплюючи емаль і зуби. Регулярні відвідування стоматолога-гігієніста сприяють зміцненню здоров'я порожнини рота. Профілактичні послуги, які надає гігієніст, включають лікування фторидами, нанесення герметика і чистка ( затверділого нальоту, так званого зубного каменю). Стоматолог може також виконувати діагностичні послуги, такі як рентгенографія, обстеження порожнини рота на рак, а також послуги з лікування та встановлення пломб, коронок і мостів.
ЧИЩЕННЯ НИТКОЮ МІЖЗУБНИХ ПРОМІЖКІВ
Зубний наліт накопичується між зубами. Якщо його не видаляти, то бактерії будуть розвиватися і утворювати бляшки. Використовуйте зубну нитку, проводячи вертикальні і горизонтальні рухи нею до тих пір, поки наліт не зникне. При чищенні ясен, працюйте ниткою обережно.
ОЧИЩЕННЯ ІМПЛАНТА
Якщо присутнє гостре запалення, використовуйте спеціальні м'які нитки для м'якого очищення постраждалої поверхні. Стандартний метод чищення м'яко, але ефективно видаляє зубний наліт. Міжзубне очищення з додатковим м'яким кругом також зручно і ефективно видаляє зубний наліт. Використовуйте стандартний метод чищення зубів зі спеціальною м'якою ниткою.
ПРОБЛЕМНІ ЗУБИ
З точки зору академічної медицини, будь-який запалений зуб, який є осередком інфекції, являє собою небезпеку для всього організму. ПРОБЛЕМНІ ЗУБИ (з карієсом, зруйновані або напівзруйновані) тягнуть за собою загальне зниження імунітету або спалаху інфекції в інших органах. З упевненістю можна говорити, що при запаленні зуба в шлунково-кишковий тракт продукти надходять разом з токсинами. Це викликає різноманітні захворювання (в залежності від стану імунітету людини).
Ми можемо допомогти запобігти пошкодженню ваших зубів і допомогти вам зберегти здоров'я порожнини рота на все життя. У професійній стоматологічній клініці Before & After ваше здоров'я зубів є нашою головною турботою. Здоров'я ваших зубів - це ваше здоров'я! Не відкладайте планування вашого стоматологічного обстеження. Телефонуйте нам +380673585048 сьогодні!