СТОМАТОЛОГІЧНА РЕНТГЕНОГРАФІЯ

СТОМАТОЛОГІЧНА РЕНТГЕНОГРАФІЯ
РЕНТГЕН - це компонент типового стоматологічного огляду. Рентгенологічне обстеження, є діагностичним, але може працювати профілактично, надаючи стоматологам можливість діагностувати проблеми догляду за порожниною рота. Мета рентгенівських знімків полягає в тому, щоб виявити і обробити проблемні ділянки до того, як вони отримають можливість розширюватися. Це активний підхід до догляду за порожниною рота, який може запобігти біль і час, що проводиться в стоматологічному кріслі. Стоматологічна клініка Before & After має один із найсучасніших радіологічних систем, що дозволяє нашим фахівцям детально планувати будь-які операції. Існує два основних типи стоматологічних рентгенівських променів: ІНТРАОРАЛЬНИЙ (рентгенівська плівка знаходиться в роті) та ЕКСТРАОРАЛЬНИЙ (плівка за межами рота).
ІНТРАОРАЛЬНІ РЕНТГЕНІВСЬКІ ПРОМЕНІ - найбільш поширений тип стоматологічного рентгена. Ці рентгенівські промені надають велику кількість можливостей, і дозволяють вашому стоматологу знайти западини порожнин, перевірити здоров'я кореня і кісткової тканини, що оточують зуби, перевірити статус розвитку зубів, і контролювати загальний стан здоров'я ваших зубів і щелепи. Більшість інтраоральних рентгенівських променів або Bite-Wings (показують докладні відомості про верхню частину зуба, вони допомагають стоматологу знайти будь-який розпад або початковий пародонтит) або прицільний, який показує всі зуби - ці рентгенівські промені корисні для кореневої експертизи, наприклад, при ендодонтичних захворюваннях. Інтраоральні рентгенівські промені допомагають стоматологу отримати відомості по окремих зубах. Вони показують коронки і коріння 2 або 3 ваших зубів, і безпосереднього оточення кістки на цьому рівні. Вони використовуються для того, щоб допомогти виявити порожнини між зубами, втрати кісткової маси (щоб оцінити періодонтальний стан) і визначають якість попередніх зубних реставрацій (наприклад, заповнення). Вони також роблять знімки кореня, кіст, наривів, і т.п., з якими зазвичай пов'язан зубний біль. Інтраоральний рентген слід робити щорічно.
ЕКСТРАОРАЛЬНІ РЕНТГЕНІВСЬКІ ПРОМЕНІ. Цей тип показує зуби, але головна мета - щелепа і череп. Ці рентгенівські промені не обстежують так само детально, як інтраоральний рентген, тому, не використовується для виявлення порожнин або для виявлення проблем окремих зубів. Замість цього екстраоральний рентген використовується, для пошуку проблем, які впливають на зуби, допомагають зробити моніторинг росту і розвитку щелепи по відношенню до зубів, виявляють потенційні проблеми між зубами і щелепами, а також, скронево-нижньощелепного суглоба. Ці типи рентгенівських променів дуже корисні в області імплантології, ортодонтії. Панорамний знімок дозволяє лікарю отримати повне уявлення про стан тканин обох щелеп, оцінити обсяг кісткової тканини, наявність запальних процесів і т.п. Це вид рентгенівських променів дає повне уявлення про всю порожнину, забезпечуючи стоматолога зображенням верхньої та нижньої щелеп, носа, а також-нижньощелепного суглоба.
Мета панорамного рентгенівського знімка - показати загальний стан всіх зубів, щоб оцінити стан розвитку зубів, травм, щелепи, болі в суглобах, зубів мудрості, втрати кісткової маси, і певних порушень. Цей рентгенівський метод дає широке уявлення в загальному, але не дає інформації по дрібних деталях, які можуть надати інтраоральні рентгенівські промені.
3D РЕНТГЕНІВСЬКІ ПРОМЕНІ (комп'ютерна томографія) Типові стоматологічні рентгенівські промені фокусуються тільки на Ваших зубах. Для кожного рентгенівського знімка, ви повинні робити вплив на потрібну область. Знадобилося б багато впливів, для того, щоб хоча б почати порівнювати з єдиним 3D знімком. 3D відскановане зображення показує набагато більше, ніж просто "плоский" рентгенівський знімок. Ця нова технологія дає більш повну візуальну інформацію для вивчення певної області. Краще за всіх ці промені можуть допомогти в наданні необхідного знімка різним фахівцям, якщо їм буде потрібно, тому що вихідні дані сканування можуть бути продубльовані в будь-який час. Для складних випадків імплатологіі цей тип рентгена - основна технологія, яка дозволяє фахівцеві не тільки "поглянути" на Ваші певні анатомічні умови, але також і запланувати заздалегідь дуже точне хірургічне втручання. Рентген конусного променя допомагає знизити ризик ускладнень, які в свою чергу призводять до більш передбачуваних і точних результатів.
ТОМОГРАФІЯ показує особливий, обраний шар або частину рота, розмиваючи всі інші верстви. Цей тип рентгена корисний для дослідження структур, які важко чітко побачити, наприклад, тому, що інші структури знаходяться в безпосередній близькості до даної структури. ЦЕФАЛОМЕТРИЧНЕ ПРОЕКТУВАННЯ показує всю сторону голови. Ортодонти використовують цей тип рентгена, щоб розробляти подальший план лікування.
ВПЛИВ РЕНТГЕНІВСЬКИХ ПРОМЕНІВ Не турбуйтеся про вплив радіації під час рентгенівської процедури. Сучасна технологія використовує високошвидкісну плівку, яка дозволяє стоматологам зменшити кількість випромінювання, переданого пацієнтові. Ви будете в цілковитій безпеці протягом всього рентгенівського знімка.
ЧАСТОТА РЕНТГЕНОЛОГІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ Частота стоматологічних рентгенівських знімків залежить від індивідуальної історії здоров'я порожнини рота кожного пацієнта. Можливо, знадобиться робити рентгенівські знімки два рази на рік. Тим, у кого відмінне здоров'я порожнини рота, потрібен рентген кожні кілька років.
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ СЬГОДНІ Ви шукаєте надійного фахівця стоматологічної рентгенографії, щоб зробити знімок Ваших зубів? Зв'яжіться з нами сьогодні і призначте зустріч. Зустріньтесь з нашою командою для комплексного огляду зубів, і ви будете спокійні, знаючи, що кращі в своїй справі старанно працюють, щоб ви виглядали і відчували себе краще.